0 Kč

Kurzy hubnutí STOB

Náš hlavní zájem by měl být osobní zodpovědnost každého z nás za svoje zdraví.

Co je to zdraví?

Je to celkový (tělesný, psychický, sociální a duchovní) stav člověka, který mu umožňuje dosahovat a žít optimální kvality života. Žijete opravdu kvalitní život? Jste sám/sama se sebou spokojen/a?

Kvalita našeho života se odvíjí od spokojenosti nás samých s dosahováním cílů určujících směřování našeho života.

Úkolem každého z nás je, tlumit až odstranit tzv. životní nevýhody a zároveň upevnit a posilovat kladné podmínky našeho „zdravého“ života.

Kognitivně behaviorální přístup

Tato terapie je založena na kognitivně behaviorálním přístupu.

Jde o postupné odstraňování nevhodných stravovacích a pohybových návyků (vnitřních a vnějších podnětů).

Kurzy vedou zkušené poradkyně naší poradny výživy. 

Obsah kurzu

Kurz probíhá ve 12-ti po sobě jdoucích týdnech a jedna lekce trvá podle počtu účastníků cca 60-90 minut.

V rámci kurzu se můžete těšit na:

  • Měření InBody: 3x měření InBody (na začátku, uprostřed kurzu a na konci), veškeré výsledky Vám budou zaslány na mail, zjistíme poměry v těle: tuky/svaly/vodu, viscerální tuk a další hodnoty Vašeho těla. 
  • Měření MaxPulse: 1x měření na Max Pulse, což je neinvazivní vyšetření, které ukáže, jak průchodné máte cévy a také stupeň Vaší stresové odolnosti
  • Nordic Walking: během kurzu (v 5. týdnu a dle domluvy ještě v jednom týdnu pozdějším) vyrazíme společně s instruktorem na kondiční chůzi (Nordic Walking) do přírody (podle domluvy v rámci Brna a blízkého okolí). Zdarma zapůjčíme hole a poskytneme odborný výklad během celých dvou lekcí.
  • Ochutnávku jídel připravených dle zásad racionálního stravování: ochutnávku jídla připravená podle zásad racionální výživy z čerstvých a regionálních surovin. 
  • Odborné rady v průběhu celého kurzu: v průběhu celého kurzu jsme připraveni Vám poskytnout odborné znalosti v oblasti výživy, dozvíte se jak by měl vypadat Váš den, z hlediska skladby a četnosti jídel, které potraviny preferovat, kterým se vyhýbat a dozvíte se rovněž proč je důležitý pravidelný a dostatečně dlouhý spánek, vysvětlíme Vám důležitost pohybu a také Vás zasvětíme do umění jak se vyhnout stresu…

Bonusy pro vás

  • Slevová kartička na nákup v největším obchodě se zdravou výživou na Moravě – „Zdraví s chutí“, sleva se vztahuje na jeden nákup a to ve výši 10%, v případě Vašeho přání Vám poskytneme službu asistovaného nákupu
  • Dárkový poukaz v hodnotě 600,- Kč ke změření na InBody v naší poradně, s platností 1 rok od ukončení kurzu
  • Tištěné brožurky týkající se daného tématu
  • 10 % sleva na kterýkoliv krátkodobý kurz, seminář, nebo workshop, pořádaný Institutem zdravého života Welko Team s.r.o.

Termíny a ceny

Termín zahájení nejbližšího kurzu: 12.4.2017

Cena kurzu: 3 500 Kč

Akceptujeme úhradu kurzu poukázkami od firmy Sodexo:

Smart Pass

Fokus Pass

Dárkový Pass

Bonus Pass

Flexi Pass

Flexi Pass Card

Přihlásit do našeho kurzu se můžete pomocí přihlašovacího formuláře.