OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

vlajka czvlajka sk

Základem zdravého stravování je promyšlený nákup

v záplavě suprmarketů jejich akcí a s potravinami přetékajícími regály není dnes nakupování nikterak snadné. Ti, kdož si svého zdraví váží, nakupují s rozvahou a čím dál tím víc lidí dává přednost před nákupem v supermarketu, nákupům čerstvých potravin, které by bezesporu měly tvořit základ našeho jídelníčku, buď přímo u farmářů, nebo alespoň ve farmářských prodejnách. V tomto ohledu je logicky snažší situace pro obyvatele venkova. Složitější je to u potravin trvanlivých, u kterých je nabidka supermarketů, z hlediska kvality, víc než sporná. Takové potraviny se ve větších městech dají nakoupit v prodejných zdravé výživy. Zde je právě pro obyvatele venkova situace složitější, protože k nákupu v takové prodejně, v nejbližším městě se dostanou jen sporadicky. Obavatelé jak měst, tak venkova mají dnes možnost nakoupit trvanlivé potraviny zdravé výživy v poměrně široké síti e - shopů. Avšak jak při nákupu přímo v kamenné prodejně, tak zejména v e shopu, je na místě ostražitost, protože ne všechny potraviny, které jsou prohlašovány za zdravé, zdravými opravdu jsou. 

Udělali jsme za vás průzkum

s cílem poskytnou Vám pomocnou ruku a jakousi doplňkovou službu, jsme otestovali produkty z nabídky 20 ti velkých e - shopů a vybrali jsme jeden, který Vám můžeme s čistým svědomím doporučit, jelikož produkty, které prodává sám vyrábí, takže se nejedná o pouhého překupníka. což je skutečnost, která mu dává v našich očích punc věrohodnosti. Kvalita produktů prodávaných v tomto obchodě je vysoká jak po stránce vyýživové, tak i chuťové. Dobrý je i poměr "cena - výkon", nemluvě o spolehlivosti, pohodlnosti a rychlosti nákupu, resp. dodání objednaného zboží. 

A tak Vám doporučujeme nákup v e - shopu

www.natu.cz

Navíc jsme pro Vás dojednali slevu 

když při nákupu uvedete v okonku slevy kód

welko2018

obdržíte rovnou ZLATÉ ČLENSTVÍ  a tím okamžitě i trvalou slevu ve výši 

7,5 %

a nákup můžete uskutečnit ihned zde