vlajka czvlajka sk

logo Planeat

Nutriční software Planeat

O softwaru a školení Planeat

...začněte jednoduše pracovat s nutričním softwarem

Planeat v sobě zahrnuje to nejlepší, co bylo kdy v této oblasti vytvořeno. Slouží lékařům, vědcům, nutričním terapeutům, výživovým poradcům a fitness trenérům jako nástroj pro personalizované sestavení stravovacího plánu s ohledem na potřeby klienta.

Doslova revoluční inovací v aplikaci Planeat je zcela nový přístup a tím i způsob vytváření stravovacích plánů. Autorům se podařilo vyvinout systém založený na generátoru a inteligentních šablonách, který dokáže odborníkovi pracujícímu s touto aplikací, ušetřit až 90% času tvorby nutričního plánu oproti všem doposud známým a používaným nutričním softwarům. Aplikace Planeat rovněž výrazně snižuje riziko možné chyby odborníka a zvyšuje tím kvalitu nutričního plánu.

Klíčové vlastnosti a výhody aplikace:

 • Jednoduchost - aplikace má velmi jednoduché a intuitivní uživatelské prostředí.
 • Rychlost - tvorbou nutričního plánu přesnou aplikaci Planet může odborník s ní pracující, ušetřit až 90% času oproti konkurenčním softwarům.
 • Přesnost - inteligentní šablony umožňují generátoru vypočítat optimálním množství pro desítky až stovky tisíc různých jídel. To umožňuje sestavit nutriční plán, který má požadovanou energetickou hodnotu a poměr makronutrientů, obvykle se zanedbatelnými odchylkami od požadovaných nastavení. Manuálním počítáním není prakticky možné takové přesnosti dosáhnout.
 • Odbornost - je zaručena faktem, že na vývoji aplikace Planet se podíleli renomovaní odborníci z různých medicínských a nemedicínským oblastí a rovněž významné vědecké a akademické instituce.
 • Vyřazení alergenů - aplikace umožňuje velmi jednoduše automaticky vyřadit více než 80 alergenů a potravin způsobujících potravinové intolerance.
 • Dostupnost - Planet je webová aplikace, což znamená, že odborníkovi - uživatelům umožňuje pracovat odkudkoliv, kde má přístup k počítači s připojením na internet.
 • Vysoká míra personalizace - aplikace umožňuje uživateli v maximálně možné míře individualizovat stravovací plán pro konkrétního klienta.
 • Online uživatelská podpora - Planet poskytuje svým uživatelům prakticky celodenní online uživatelskou podporu integrovanou PŘÍMO do aplikace ve formě chatovacího okna.

Nová dimenze personalizovaného výživového poradenství  se jmenuje Planeat

Každý z nás, kdo někdy dělal personalizovaný stravovací plán, ví, co to obnáší. Klientovi chceme do nejvyšší možné míry zohlednit jeho individuální potřeby. Stravovací plán přizpůsobujeme všem potřebám klienta, tj. jeho zdravotnímu stavu, chuťovým preferencím, alergiím a životnímu stylu. Také se potřebujeme poprat s množstvím matematiky, aby energetická hodnota a poměr makroživin odpovídaly stanovenému cíli.

Je snad zbytečné zdůrazňovat, že je to práce, která je velmi náročná na čas. Mnoho úkonů, jako jsou matematické výpočty, vyřazování alergenů a další, je třeba dělat neustále dokola a každého z Vás už nepochybně napadlo, že by se tyto, spoustu času odebírající, procesy daly částečně nebo i plně automatizovat.  Terapeut by tak mohl (a měl) více času věnovat svému klientovi nebo pomoci za stejnou dobu více klientům.

Přinášíme Vám dobrou zprávu, vážené kolegyně a kolegové výživoví poradci - na český trh přichází nový a svým pojetím revoluční nutriční software Planeat, který v sobě zahrnuje to nejlepší, co bylo kdy v této oblasti vytvořeno. Slouží lékařům, vědcům, nutričním terapeutům, výživovým poradcům a fitness trenérům jako nástroj pro personalizované sestavení specifické úpravy stravy s ohledem na potřeby klienta.

Doslova revoluční inovací v aplikaci Planeat je zcela nový přístup a tím i způsob vytváření stravovacích plánů. Autorům se podařilo vyvinout systém založený na generátoru a inteligentních šablonách, který dokáže odborníkovi pracujícímu s touto aplikací, ušetřit až 90% času tvorby nutričního plánu oproti všem doposud známým a používaným nutričním softwarům. Aplikace Planeat rovněž výrazně snižuje riziko možné chyby odborníka a zvyšuje tím kvalitu nutričního plánu.

Více informací najdete v článku

Jako první v České republice Vám přinášíme možnosť naučit se pracovat s revoluční aplikací Planeat, která zrychlí, zjednoduší a zefektivní Vaši práci

Obsah školení Planeat

Co je cílem školení?

 • Naučit se pracovat s aplikací Planeat správně, plnohodnotně a efektivně.
 • Zkvalitnit a zrychlit Vaši práci pri sestavování vysoce personalizovaných stravovacích plánů pro klienty.
 • Plně akceptovat a reagovat na nutriční požadavky klientů.

Co se na školení dozvím?

 • základní funkce aplikace > údaje o klientovi, způsob výpočtu potřebné energie, volba správné šablony pro vytvoření stravovacího plánu
 • nastavení parametrů uživatele pro optimalizaci Vaší práce
 • pokročilé funkce aplikace > rozšíření databáze potravin, vložení jídla/receptu, tvorba variant, tvorba diet/šablón
 • diagnostika klienta > analýza stravovacích návyků klienta, tvorba denních záznamů a reportů

Organizace školení Planeat

Rozsah kurzu je 8 hodin

Přijímáme max. 6 osob na jedno školení.

Místa konání

V současné době budujeme síť lektorů/školitelů v jednotlivých krajích ČR, aby zájemci nemuseli jezdit na školení do sídla našeho Isntitutu zdravého života v Brně. Až ukončíme výběr a proškolení krajských lektorů, představíme Vám je zde všechny prostřednictvím fotografie a profilu. Z uvedeného důvodu budou přibývat i místa konání, která budou zájemcům sdělena v organizačních informacích, které obdrží po zaslání přihlášky. Krajští lektoři/školitelé již působí v krajích, pro které jsou uvedeny termíny školení. Na tyto je možno se již přihlásit.

Ukončení kurzu

Po absolvování školení v rozsahu všech funkcionalit, umí absolvent v aplikaci Planeat sestavit a vygenerovat personalizovaný stravovací plán, umí do databáze vkládat vlastní potraviny, vlastní recepty a tvořit vlastní šablony.

Všichni absolventi obdrží Osvědčení o absolvování kurzu a rovněž dárek od společnosti Planeat.

Termíny a cena školení

Nejbližší termíny školení

Kraj Termín
  Červen      Červenec     Srpen       Září       
 Jihomoravský (Brno) 22. 15., 26. 9., 26.
 Vysočina (Jihlava) 22., 24. 21., 26.
 Jihočeský (Jindřichův Hradec)  23. 28. 12.
 Plzeňský (Plzeň)
 Karlovarský (Chomutov)  24. 29. 12.
 Ústecký (Chomutov)  24. 29. 12.
 Středočeský (Kladno)  24. 1., 8. 26.
 Praha - 8. 5.
 Liberecký
 Královehradecký (Hradec Králové) 
 Pardubický
 Olomoucký (Šumperk)
 Moravskoslezský
 Zlínský

Poznámka: Pro kraje, u nichž zatím nenajdete termíny, intenzivně připravujeme v současné době kvalitní školitele.

Cena školení

2.100,- Kč 

Zahájení je v 08:30 hod., konec v 17:00 hod.

Demoverzi si můžete vyzkoušet zdarma po jejím stažení na stránkách Planeat.

Přihlásit na naše školení se můžete pomocí přihlašovacího formuláře.

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.