vlajka czvlajka sk

Přihláška na školení Planeat

1. Před vyplněním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte Smluvní podmínky.

2. Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit v zájmu přesné registrace a spávného vystavení Osvědčení o absolvování školení.

3. Vyplněním a odesláním přihlášky činíte závazný návrh na uzavření smlouvy o poskytnutí služeb. Předtím, než učiníte závazný návrh, máte právo na poskytnutí předsmluvních informací. Uvedené informace jsou obsaženy v našich smluvních podmínkách, které zároveň upravují podmínky poskytování služeb poskytovatelem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/-a s těmito smluvními podmínkami, a že s nimi souhlasíte. Před odesláním přihlášky máte možnost zjistit a měnit údaje zadávané do formuláře, neboť veškerá data, zadaná do objednávky, lze zkontrolovat a změnit až do okamžiku odeslání přihlášky. Prosíme, abyste vyplnění přihlášky věnovali zvýšenou pozornost a zadaná data před odesláním pečlivě zkontrolovali.

4. Kraj, ve kterém žijete je nezbytné vyplnit z toho důvodu, abychom Vaši přihlášku předali školiteli - lektorovi, který v daném kraji školení realizuje. Je to vstřícný krok, abyste nemuseli na školení jezdit do Brna.

4. Úspěšné odeslání přihlášky Vám potvrdí automat a její registraci Vám potvrdíme nejpozději do 24 hodin.

Výběr kurzu
Osobní informace
Kontaktní údaje
Faktura - firemní údaje

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.