vlajka czvlajka sk

Přihláška na školení Planeat

1. Před vyplněním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte Smluvní podmínky.

2. Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit v zájmu přesné registrace a spávného vystavení Osvědčení o absolvování školení.

3. Vyplněním a odesláním přihlášky činíte závazný návrh na uzavření smlouvy o poskytnutí služeb. Předtím, než učiníte závazný návrh, máte právo na poskytnutí předsmluvních informací. Uvedené informace jsou obsaženy v našich smluvních podmínkách, které zároveň upravují podmínky poskytování služeb poskytovatelem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/-a s těmito smluvními podmínkami, a že s nimi souhlasíte. Před odesláním přihlášky máte možnost zjistit a měnit údaje zadávané do formuláře, neboť veškerá data, zadaná do objednávky, lze zkontrolovat a změnit až do okamžiku odeslání přihlášky. Prosíme, abyste vyplnění přihlášky věnovali zvýšenou pozornost a zadaná data před odesláním pečlivě zkontrolovali.

4. Kraj, ve kterém žijete je nezbytné vyplnit z toho důvodu, abychom Vaši přihlášku předali školiteli - lektorovi, který v daném kraji školení realizuje. Je to vstřícný krok, abyste nemuseli na školení jezdit do Brna. Přihlašujte se prosím pouze na termíny vypsané pro kraj, kde se chcete školení zúčastnit (viz přehled termínů konání školení)

4. Úspěšné odeslání přihlášky Vám potvrdí automat a její registraci Vám potvrdíme nejpozději do 24 hodin.

Výběr kurzu
Osobní informace
Kontaktní údaje
Faktura - firemní údaje

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.