OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

vlajka czvlajka sk

Reference Mgr. Jiří Langr

"Do kurzu Poradce pro výživu jsem se přihlásil především z důvodu přání změnit svůj způsob života. Často jsem se stravoval v restauracích a fast foodech, při svém pracovním vytížení jsem to považoval za nejrychlejší způsob stravování. Při změně své profese jsem začal více přemýšlet o jídle, nejen jako o potravě, ale i zdravé výživě a energii pro tělo i veškeré své aktivity. Na internetu je nepřeberné množství informací, každý den se objevují nové články, výzkumy, nemluvě o zázračných produktech, pro laika je prakticky nemožné se v nich zorientovat. Než abych prováděl pokusy na sobě a svém zdraví, rozhodl jsem se jít rozumnější cestou. Po absolvování kurzu u Institutu zdravého života Welko mohu s hrdostí říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Ať už se chcete výživou a zdravým životním stylem zabývat profesionálně, nebo jen chcete mít jistotu, že se stravujete zdravě a dopřáváte svému tělu skutečnou výživu (nejen potravu), chcete být vy a vaši nejbližší dlouhodobě zdraví a v kondici, Welko je správná volba! Přístup zkušených lektorů, přátelská atmosféra i srozumitelnost a komplexnost předání informací vás o tom přesvědčí.

V současné době působím jako kouč životního stylu, poradce pro výživu a regeneraci, jsem členem Aliance výživových poradců ČR, aktivně se účastním dalšího vzdělávání a sleduji nejnovější trendy ve výživě. Spolupracuji s největší prodejnou zdravé výživy v Brně "Zdraví s chutí s.r.o.", kde poskytuji konzultace zákazníkům prodejny nebo provádím měření na přístroji InBody 230. Stavte se na čaj a popovídání :)"

Jiří Langr

 

Mgr. Jiří Langr

Výživový poradce

nám. Svobody 9

(OD Omega, 1.patro, prodejna Zdraví s chutí)

tel.: 604 295 973

mail: info@jirilangr.com

www.jirilangr.com

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.