OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

vlajka czvlajka sk

ZDRAVÍ A KRÁSA

Není snad na světě člověk, který by nechtěl být zdravý a také hezký, nebo krásný. Je však mnoho těch, kteří nechápou, že opravdová krása pramení zevniř a to především z našeho fyzického zdraví. Jeho absenci nezakryjí ani nejdokonalejší kosmetické produkty. Jedním z pilířů naší filosofie je tvzení, že zdraví je v první řadě o našem životním stylu a především o tom, jaká je naše výživa, jelikož jíst musíme dnes a denně. To je také důvod, proč lze tvrdit, že výživa je neoddělitelná součást primární prevence zdraví a to prevence, kterou máme všichni ve svých rukou dnes a denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a tudíž od toho, jak se stravujeme závisí naše zdravotní kondice. Když k tomu přidáme přiměřený pohyb, relaxaci a regeneraci a psychohygienu, můžeme tuto prevenci ještě více posílit. Základem však vždy zůstane správná výživa. 

V dnešní době není bohužel jednoduché zajistit dostatečně kvalitní čerstvé suroviny k přípavě jídel, protože ani suroviny, které jsou čerstvé, nemají bohužel, z mnoha různých důvodů, takový obsah nutričních látek, jaký je jim přisuzován v přehledových tabulkách, uváděných nejrůznějšími zdroji. To jest, i kdybychom se stoprocentně řídili všeobecně uznávanými zásadami racionální výživy, není zaručené, že tělu dodáme všechny potřebné nutrienty. Zejména stravování tzv. "západního stylu" ani zdaleka nesplňuje tyto potřeby, jelikož obsahuje příliš mnoho vysoce průmyslově zpracovaných potravin (UZPP - ultra zpracované potravinové produkty), příliš mnoho živočišních tuků a bílkovin a také neúměrně vysoký podíl jednoduchých sacharidů - cukrů. V západní stravě je naprosto mizivý, někdy až nulový podíl aktivních nutriěntů, jako jsou konkrétně polyfenoly a betaglukany a rozsáhlými studiemi byl zjištěný jednak nedostatek polynenasycených mastných kyselin známých jako Omega - 3 a současně velký nepoměr mezi polynenasycenými mastnými kyselinami Omega - 3 a Omega - 6. Tento nepoměr má, podle dalších studií, za následek trvalé záněty na buněčné úrovni, které jsou prokazatelně příčinou celé řady nemocí, které jsme zvyklí označovat za "civilizační", t.j. nemocí, které nemají ani virový, ani bakteriální původ - nemocí, které si doslova a do písmene "vyrábíme" sami. Jedná se o zvýšenou hladinu cholesterolu se všemi důsledky, které tento stav dál vyvolává, vysoký krevní tlak a na něj navazující další kardiovaskulární onemocnění, veškerá autoimunitní a degenerativní onemocnění (astma, alergie...), diabetes II. typu, Alzheimerova a Parkinsonova nemoc, sklerosa multiplex, zánětlivá onemocnění střev a v neposlední řadě rovněž celá škála nádorových onemocnění. V důsledku výše uvedeného nepoměru se membrány buněk stávají méně propustnými, následkem čeho obtížně do buněk vstupují potřebné živiny a z rovněž obtížně jsou z buněk vyplavovány toxiny vzniklé v metabolickém procesu. A záněty jsou na světě. Takže:

CHCETE BÝT ZDRAVÍ?

ODBOUREJTE VEŠKERÉ ZÁNĚTY V TĚLE!


Jak? Odpověď je prostá - vyrovnat poměr Omega - 3 a Omega - 6 ze stávajícího průměru 25:1 na přírodou nastavený 3 - 4:1. Toto Vám umožní program zdraví, který do ČR přináší švédská společnost ZINZINO. Produkty této firmy nejsou standardními doplňky stravy, jelikož jejich primárním cílem není doplňovat, nýbrž přímo ovlivňovat fyziologické reakce v našem těle tak, aby bylo dosaženo optimální rovnobáhy mezi nenasycenými mastnými kyselinami Omega - 3 a Oemga - 6. A účinek užívání těchto produktů je měřitelný !!! 

Více informací o programu zdraví a možnost pořídit si jej

ZDE

kde si můžete produkty tohoto programu i objednat. Pro případnou konsultaci jsme Vám samozřejmě k dispozici na info@welko.cz