0 Kč

EFEKTIVNÍ HUBNUTÍ

Redukce tělesné hmotnosti - lidově řečeno hubnutí, je jedním z nejčastějších témat rozhovorů, zejména žen a toto téma se poměrně často vyskytuje i na stránách různých lifestylových časopisů. Skutečnost, že ve vyspělých zemích víc než polovina obyvatel trpí nadváhou a obezitou má několi příčin. Jednou z hlavních je nesprávný stravovací režim, kdy naše strava obsahuje příliš mnoho energie, má nesprávnou skladbu a mnohdy postrádá pravidelnost. Ruku v ruce s tím jde chronický nedostatek pohybu. Cílem webináře je ukázat posluchačům, že k trvalému snížení tělesné hmotnosti nevede ani hladovění, ani diety, nýbrž správně sestavený jídelníček, ideálně doplněný cílenými pohybovými aktivitami. Ukážeme Vám, že platí okřídlené rčení "Ke štíhlosti je potřeba se projíst"

Co se na webináři dozvíte o:

šipkaZákladních živinách, které by měl jídělníček obsahovat

šipkaMetabolismu a trávení

šipkaZákladních zásadách racionální výživy

šipkaEnergetické potřebě a energetické bilanci

šipkaZásadách sestavení jídelníčku pro redukci tělesné hmotnosti

Uvedenou tématikou Vás provede lektorka našeho Institutu, výživová specialistka, Iva Dvorská, DiS. (https://www.yves.consulting/cs/)

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ........ v ....... hod. nebo po naplnění kapacity.

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)