0 Kč

Spolupráce s úřadem práce

logo Úřad práce

Pro Vás - zájemce o naše rekvalifikační kurzy to znamená, že se jich můžete zúčastnit i v případě, že jste evidováni na místěně příslušném Úřadu práce. Podmínky pro financování Vaší rekvalifikace určuje Ministerstvo práce a sociálních věcí, do jehož kompetence Úřady práce spadají a jsou jím řízeny. Uvedené podmínky najdete ZDE

Agendu s tím spojenou za Vás bohužel vyřídit nemůžeme. Je nutné, aby si to každý uchazeč vyřídil sám, avšak jako pomoc při zahájení jednání s Úřadem práce si můžete stáhnout přiložený dokument ve formátu pdf a s již vyplněným navštívit svůj Úřad práce. Předtím, než tento dokument na svůj Úřad práce zašlete či odnesete osobně, napiště si na info@welko.cz o vyplnění jeho čtvrté strany. My ji pro Vás vyplníme a obratem Vám ji odešleme jak v elektronické formě, tak následně poštou na Vámi uvedenou adresu.

Dovolujeme si upozornit, že:

  1. na úhradu kurzovného nemá žádný uchazeč evidovaný na ÚP zákonný nárok a rozhodnutí, zda Vám jej ÚP uhradí , či nikoliv, je pouze a jen v jeho pravomoci.
  2. rozhodnutí ÚP není okamžité. Ze zákona má na tento úkon 30 dní. Proto je nutné s touto časovou prodlevou počítat.
  3. ÚP provádí úhradu kurzovného až po ukončení kurzu a předložení Vašeho Osvědčení o rekvalifikaci, které obdržíte po úspěšném absolvování zkoušek. Z tohoto důvodu je možné do kurzu přijmout pouze zájemce, který obdrží souhlas ÚP se zařazením do kurzu.

Zájem o zvolenou rekvalifikaci - tiskopis

Poznámka: K absolvování kurzu NENÍ nutné lékařské potvrzení.

 

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)