0 Kč

V centru naší práce je na prvním místě vždy člověk se svojí individualitou. Řídíme se přitom filosofií přirozenosti, prověřenými zásadami a přidanou hodnotou jsou naše vlastní zkušenostmi. Nejlepším potvrzením toho, že to děláme dobře a na vysoké profesionální úrovni, jsou reference našich spokojených absolventů a klientů, kterým jsme ukázali cestu ke zdraví. Za dobu našeho působení v České republice a na Slovensku téměř tisícovka.   

Naše aktivity

Vzdělávání

Vzdělávací kurzy

Naší hlavní aktivitou je vzdělávání, které poskytujeme jak laické veřejnosti, tak i odborníkům ve formě prezenčních kurzů i online kurzů kreditovaných MŠMT, dále krátkodobých nástavbových kurzů s nejrůznější speciální tématikou, seminářů a veřejných přednášek. Tuto nabídku neustále rozšiřujeme a přizpůsobujeme ji aktuální poptávce. Naši filosofii hlouběji pochopíte, když se podíváte na náš blog a věříme, že Vás zaujme i náš videoblog Welko TVByli jsme první, kdo v ČR získal status autorizované osoby pro profesní kvalifikaci Výživový poradce. Získání osvědčení o profesní kvalifikaci je v současnosti nejvyšším vzděláním v oboru výživového poradenství v České (a také ve Slovenské republice). 

rozhodnutí o výživě

Výživové poradenství

Teoretické znalosti, které předáváme posluchačům vzdělávacích aktivit, aplikujeme i v praxi našich dvou poraden zdravého životního stylu a výživy. Jsme i vědomí toho, že obecné zásady jsou dány fyziologií člověka a tudíž pro všechny stejné, avšak každý člověk je individualita sama o sobě a tak ke každému přistupujeme s maximální možnou mírou personifikace. Nikomu neslibujeme zázraky a nemožné, v našich poradnách se nikdo nemusí obávat doporučení jakýchkoliv „zázračných“ a moderních diet a nejsme svázání se žádným producentem ani dodavatelem doplňků stravy. Doposud jsme každého klienta, který byl ochoten spolupracovat a vytrvat, dovedli k vytyčenému cíli.

hubnutí

Další vzdělávací aktivity

Kromě vzdělávání a výživového poradenství se zabýváme i dalšími projekty, jako je konsultační činnost při tvorbě  nutričních softwarů a aplikací a  realizace odborných školení pro jejich uživatele, přednáškami „na míru“ pro státní instituce a firmy. Dále organizujeme veřejné semináře a webináře a to i online formou, která umožňuje účast daleko vatšímu množství posluchačů a to nejen z celé České republiky, ale i ze Slovenska.

Naše filosofie

Naše filosofie je zřejmá i z e-booku , který si zdarma můžete stáhnout na našich webových stránkách. Doporučujeme rovněž zhlédnout vystoupení hlavního lektora v médiích.

Naše heslo

Neschopní se na podmínky vymlouvají, schopní si je vytváří

A jak jste na tom se znalostmi zdravého životního stylu vy?

Chcete si prověřit, jak jste na tom se znalostmi základních otázek zdravého životního stylu? Pokud ano, tak si jen tak sami pro sebe vyplňte tento test.

Welko na sociálních sítích

A jestli chcete být průběžně informováni o tom, co se u nás děje, nebo co připravujeme, případně se dozvědět něco zajímavého, nebudeme Vám vnucovat newsletter, ale doporučujeme Vám sledovat nás na sociálních sítích Facebook, Instagram a Youtube.

Jo a taky si stáhněte naši aplikaci a budete vědět o všem, co se u nás šustne

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)