OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

Vyberte si z našich kurzů

Prezenční kurzy

V naší nabídce najdete prezenční kurz Výživový poradce, akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je to kurz s hodinovou dotací 150 hodin, který splňuje přísná kritéria odbornosti a jejich úspěšní absolventi mohou požádat o živnostenské oprávnění a věnovat se dané odbornosti profesionálně. Dále v nabídce najdete řadu krátkodobých jedno a dvoudenních, ale i dvouvíkendových krátkodobých, specializovaných kurzů, které jsou určeny jak široké věřejnosti, tak i čerstvým absolventům základního kurzu, aby si mohli svoje znalosti dál rozšiřovat. 

Online kurzy

Novinkou jsou online kurzy, zpracované na mezinárodně uznávané e-learningové aplikaci Moodle. V naší současné nabídce najdete kurzy Výživový poradce, Výživa těhotných a kojících žen, výživa dětí, Tajemství dobrého jídla, Vím jak správně jíst, Sportovní výživa, Detoxikace - móda nebo nutnost? a připravujeme však pro Vás i další, které budeme postupně přidávat. 

Krátkodobé kurzy

Ani sebekvalitnější základní kurz nemůže pokrýt problematiku dané oblasti v celé šíři. K doplnění znalostí a informací o jednotlivá specifická témata slouží krátkodobé kurzy. V současnosti nabízíme konkrétně kurzy Výživa těhotných a kojících žen, výživa dětí, Tajemství dobrého jídla, Vím jak správně jíst, Sportovní výživa, Detoxikace - móda nebo nutnost? Jedná se o kurzy v rozsahu 8 - 16 hodin, zpravidla jako jednodenní nebo dvoudenní - víkendové. V těchto kurzech mají možnost získat začínající výživoví poradci nebo trenéři mnohem hlubší znalosti o dané problematice, než to umožňují kurzy základní.