OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

vlajka czvlajka sk

Vyberte si z našich kurzů

Prezenční kurzy

V naší nabídce najdete 3 prezenční kurzy akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Jsou to kurzy s hodinovou dotací 150 hodin. Tyto kurzy splňují přísná kritéria odbornosti a jejich úspěšní absolventi mohou požádat o živnostenské oprávnění a věnovat se dané odbornosti profesionálně. Jsou to odbornosti Poradce pro výživu, Instruktor fitness a Instruktor kondiční chůze (Nordic Walking).

Online kurzy

Novinkou jsou online kurzy, zpracované na mezinárodně uznávané e-learningové aplikaci Moodle, kde zatím nabízíme akreditovaný kurz Poradce pro výživu, avšak připravujeme i další, zejména krátkodobé specializované kurzy.

Krátkodobé kurzy

Ani sebekvalitnější základní kurz nemůže pokrýt problematiku dané oblasti v celé šíři. K doplnění znalostí a informací o jednotlivá specifická témata slouží krátkodobé kurzy. Ty nabízíme v rozsahu 16 hodin, zpravidla jako víkendové. V těchto kurzech mají možnost získat začínající výživoví poradci nebo trenéři mnohem hlubší znalosti o dané problematice, než to umožňují kurzy základní.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.