0 Kč

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 2.0

EFEKTIVNÍ KOUČINK KLIENTA

Koučink je mocným nástrojem, který umožňuje klientům dosáhnout svého plného potenciálu a dosáhnout osobního i profesního růstu. Vítáme vás na této inspirativní cestě objevování principů efektivního koučinku a toho, jak mohou mít vliv na vaše vedení a životní úspěch.

Na webináři se dozvíte:

šipkaDefinice koučinku a jeho význam

šipkaZákladní principy efektivního koučinku

šipkaKoučink jako proces osobního objevování

šipkaCesta k úspěšným výsledkům

šipkaZačátek vaší vlastní koučinkové cesty

Webinářem Vás provede zkušená lektorka koučinku a výživová poradkyně, Zuzana Novotná, MBA.

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 2 hodiny

Cena webináře: 690, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený 

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ......... v ...... hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)