0 Kč

EMOČNÍ JEZENÍ

Lektorkou tohoto webináře je naše skvělá slovenská kolegyně RNDr. Barbara Sviežená, PhD. (https://barbarasviezena.sk/), která se velmi zajímavou, avšak poměrně podceňovanou problematikou emočního jezení dlouhodobě zabývá, takže anotaci si dovolujeme prezentovat v jejím krásném rodném jazyce.

Dnes vieme o výžive veľmi veľa. Vďaka nutričným vedám, medicínskym poznatkom, molekulárnej biológii či epigenetike dokážeme vytvárať personalizované stravovacie plány na mieru klientovi. Vieme do posledného gramu nastaviť optimalizovaný jedálniček, ktorý podporí stanovené ciele. Lenže...niekedy to naozaj nefunguje. Jedným z dôvodom môže byť emočné jedenie a emočný hlad. Emočné jedenie nie je o jedle. Je o emóciách, najmä tých nevyjadrených. 

Na prednáške sa dozviete:

šipkaČo je emočné jedenie?

šipkaJe emočné jedenie porucha príjmu potravy?

šipkaAký je rozdiel medzi emočným a fyziologickým hladom?

šipkaAko nám emočné jedenie pomáha

šipkaTypické spúšťače emočného jedenia (H.L.A.T.)

šipkaAko vystúpiť z emočného jedenia a závislosti na jedle – je to vôbec možné?

šipkaNájdi svoje riešenie – pracovný zošit

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 2 hodiny

Cena webináře: 500, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. 

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)