0 Kč

CESTA K INTUITIVNÍMU STRAVOVÁNÍ

Intuitivní stravování je nejvíc přirozený způsob stravování. Nejedná se o žádnou dietu, žádnou striktní formu jídelníčku s přesně nastaveným množstvím makroživin či energetických hodnot jednotlivých pokrmů. Intuitivní stravování je způsob stravování, při kterém citlivě nasloucháme biologickým potřebám svého těla a přirozeně na ně reagujeme. Prostě jíme když máme hlad a to dosažení příjemného pocitu nasycenosti, nikoliv do bodu nadměrné sytosti a plnosti. O jídle nepřemýšlíme jako o nástroji pro dosažení estetických cílů, ale jíme, abychom žili, nikoliv žijeme, abychom jedli.

Jaká témata na webináři zazní:

šipkaCo se skrývá pod tímto pojmem intuitivní stravování

šipkaHlavní zásady intuitivního stravování

šipkaCesta k intuitivnímu stravování

šipkaKlady a zápory intuitivního stravování

šipkaMůže být intuitivní stravování vaší cestou?

Webinářem Vás provede lektorka našeho Institutu, nutriční specialistka, Mgr. Dagmar Mušková

(www.pribehkalorie.cz)

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1 hodina

Cena webináře: 490, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ............ v  17:30 hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši. 

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)