0 Kč

K ČEMU JSOU DIETY?

Příhodnější by možná byl název "Chcete držet dietu, nebo zhubnout"? Dietami je dnes doslova a do písmene zaplavený mediální prostor. Už sama tato skutečnost by nás měla přivádět k jisté ostražitosti, protože jak se ukazuje, to co je masivně propagováno, nebývá obvykle příliš pravdivé. O tom svědčí reklamní masáž na mnoho výrobků pochybné kvality. Skutečně kvalitní výrobek reklamu nepotřebuje. Obdobné to je s dietami, které, jak se ukazuje, jsou přínosem (primárně finančním) pouze těm, kteří je doporučují a prodávají. Cílem tohoto webináře je, ukázat jeho posluchačům, že přírodní zákony, zejména zákony fyziky se obelstít prostě nedají, protože ať už chceme nebo ne, ať už si to uvědomujeme nebo ne, jsme prostě součástí přírody a platí pro nás stejné zákony, jako v přírodě. Zároveň ukážeme jaká jsou úskalí a negativa nekterých rozšířených diet.

Na webináři dozvíte o:

šipkaRozdílech mezi pojmy dieta a výživa

šipkaEnergetické bilanci

šipkaTom, že jsou diety a "diety"

šipkaÚskalí redukčních diet

šipkaRacionální výživě, jako jediném správném a trvalém způsobu redukce tělesné hmotnosti

Uvedenou tématikou Vás provede lektorka našeho Institutu, výživová specialistka Iva Dvorská, DiS. (https://www.yves.consulting/cs/)

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře:  není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají .............. v 17:30 hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši. 

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)