0 Kč

METABOLICKÝ SYNDROM

Mnoho lidí vůbec netuší, že mají metabolický syndrom a také neví co to je. Někteří to již slyšeli a domnívají se, že se jedná o nějakou nemoc. Ne, metabolický syndrom opravdu není nemoc. Nicméně, jak vyplývá ze samotného názvu, je to syndrom, t.j. naznačuje nám, že pokud jej máme a budeme jej ignorovat a nebudeme nic dělat proto, abycom se jej zbavili, jsme na nejleší cestě nějakou nemoc získat - a to nemoc ne ledajakou, nýbrž nemoc z kategorie civilizačních nemocí, t.j. nemocí, které nejsou ani virového, ani bakteriálního původu, nicméně jsou velmi rozšířené a jsou jednou z hlavních příčin úmrtí, zejména ve vyspělých zemích. 

Jaká témata na webináři zazní:

šipkaCo to je metabolický syndrom

šipkaJednotlivé ukazatele pro hodnocení metabolického syndromu

šipkaPrevence proti metabolickému syndromu

šipkaJak se zbavit metabolického syndromu

Webinářem Vás provede vedoucí lektor našeho Institutu, Ing. et Ing. Vladimír Klescht

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1 hodina

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ......... v .......... hod. nebo po naplnění kapacity.

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši. 

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat