0 Kč

Zde poskytujeme prostor naší spolupracující Škole celostní a přírodní medicíny KAMATÉ pro představení jí pořádaných kurzů, které nás zaujaly, protože jsou tematicky blízké našemu zaměření, ale nemáme je v naší nabídce. 

KURZ PORADCE V OBLASTI CELOSTNÍ MEDICÍNY

„Je mnohem důležitější vědět, jaký typ pacienta má nějakou nemoc, než jakou nemoc má nějaký pacient“ (Hippokrates).

Obor je určen pro všechny, kteří se zajímají o problematiku celostní medicíny. Celostní přístup k člověku existoval vedle oficiální medicíny od pradávna, a proto je cílem tříletého oboru Poradce v oblasti celostní medicíny propojit klasickou medicínu s medicínou přírodní.  Poradce obdrží znalosti z klasické, přírodní medicíny a psychosomatické medicíny, takže bude umět získané vědomosti co nejvíce propojit tak, aby klientovi nabídl nejvhodnější cesty vedoucí ke zlepšení jeho zdravotního stavu. Cílem je seznámit se s výhodami a eventuálními riziky jednotlivých terapeutických postupů, student by měl získat základní přehled o jednotlivých léčebných metodách tak, aby dokázal v případě řešení zdravotního problému zvolit nejvhodnější kombinaci technik, které povedou k maximálnímu efektu podpory zdraví.  Poradce umí nabídnout i vhodné přístupy vedoucí k prevenci onemocnění. Při hledání nejvhodnějšího přístupu se zaměřuje  na  celostní pohled na člověka, bere v úvahu zdravotní i psychický stav člověka.

Doba studia 3 roky, celkem 24 víkendů (vždy sobota a neděle), 8 víkendů za školní rok. 

Kurz představuje kombinaci 2 letého oboru Poradce v oblasti přírodní medicíny a 1 letého oboru Psychosomatika. 

Absolvent 2 letého oboru Poradce v oblasti přírodní medicíny a 1 letého oboru Psychosomatika obdrží automaticky certifikát Poradce v oblasti celostní medicíny. 

Cena studia: 1. rok 11 000 Kč/ školní rok,

                        2. rok 11 000 Kč/ školní rok,

                        3. rok 11 000 Kč/ školní rok

V ceně studia je kniha Medicínské minimum pro každého.

Tento kurz pořádá v plném rozsahu a na svou odpovědnost Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ (www.skolakamate.cz). Vezměte prosím na vědomí, že na organizaci tohoto kurzu se nepodílíme a nemáme ani přístup k údajům, které uvedete.

Přihlásit se do vybraného kurzu ve vybraném městě se můžete zde: 

PŘIHLÁŠKA

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)