0 Kč

Zde poskytujeme prostor naší spolupracující Škole celostní a přírodní medicíny KAMATÉ pro představení jí pořádaných kurzů, které nás zaujaly, protože jsou tematicky blízké našemu zaměření, ale nemáme je v naší nabídce. 

KURZ PORADCE V OBLASTI PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

Obor je určen pro všechny, kteří se zajímají o přírodní medicínu. Přírodní medicína existovala vedle oficiální medicíny od pradávna, a proto je cílem dvouletého oboru Poradce v oblasti přírodní medicíny propojit klasickou medicínu s medicínou přírodní.  Poradce obdrží znalosti z klasické a přírodní medicíny, takže bude umět na základě získaných vědomostí podpořit léčbu pomocí přírodních produktů a terapií a tím podpořit hojivý proces a snížit dopad nežádoucích účinků klasické léčby. Cílem je seznámit se s výhodami a eventuálními riziky jednotlivých terapeutických postupů, student by měl získat základní přehled o jednotlivých léčebných metodách tak, aby dokázal v případě řešení zdravotního problému zvolit nejvhodnější kombinaci technik, které povedou k maximálnímu efektu podpory zdraví.  Poradce umí nabídnout i vhodné přístupy vedoucí k prevenci onemocnění.

Doba studia 2 roky, celkem 16 víkendů (vždy sobota a neděle), 8 víkendů za školní rok.

Absolvent dostává certifikát o absolvování oboru pod záštitou Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ.

Cena studia: 1. rok 14 000 Kč/ školní rok,

                       2. rok 14 000 Kč/ školní rok

Tento kurz pořádá v plném rozsahu a na svou odpovědnost Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ (www.skolakamate.cz) ve městech České Budějovice, Praha, Plzeň a Brno

Přihlásit se do vybraného kurzu ve vybraném městě se můžete zde: 

Přihláška

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)