0 Kč

Přihláška do kombinovaného kurzu

1. Před vyplněním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte Smluvní podmínky.

2. Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit v zájmu přesné registrace, pozdější případné komunikace a také pro správné vyplnění Osvědčení o absolvování kurzu (Certifikátu).

3. Vyplněním a odesláním přihlášky činíte závazný návrh na uzavření smlouvy o poskytnutí služeb. Předtím, než učiníte závazný návrh, máte právo na poskytnutí předsmluvních informací. Uvedené informace jsou obsaženy v našich  smluvních podmínkách, které zároveň upravují podmínky poskytování služeb poskytovatelem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/-a s těmito smluvními podmínkami, a že s nimi souhlasíte. Před odesláním přihlášky máte možnost zjistit a měnit údaje zadávané do formuláře, neboť veškerá data, zadaná do objednávky, lze zkontrolovat a změnit až do okamžiku odeslání přihlášky. Prosíme, abyste vyplnění přihlášky věnovali zvýšenou pozornost a zadaná data před odesláním pečlivě zkontrolovali.

4. Informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se s nimi seznámil(a).

5. Daňový doklad vystavujeme automaticky každému zájemci na adresu, kterou uvede jako místo trvalého bydliště. Dotaz v přihlášce na to, zda si přejete daňový doklad, se týká fyzických podnikajícíh osob a právnických osob. V takovém případě prosíme o zaškrtnutí možnosti "ano" a vyplnění políčka "Adresa pro daňový doklad". Zde prosím uveďte IČ, případně DIČ.

6. Úspěšné odeslání přihlášky Vám potvrdí automat a její registraci Vám potvrdíme nejpozději do 24 hodin.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)