OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

Přihláška k profesní zkoušce Výživový poradce

1. Před vyplněním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte Smluvní podmínky.

2. Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit v zájmu přesné registrace, pozdější případné komunikace a také pro správné vyplnění Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

3. Vyplněním a odesláním přihlášky činíte závazný návrh na uzavření smlouvy o poskytnutí služeb. Předtím, než učiníte závazný návrh, máte právo na poskytnutí předsmluvních informací. Uvedené informace jsou obsaženy v našich  smluvních podmínkách, které zároveň upravují podmínky poskytování služeb poskytovatelem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/-a s těmito smluvními podmínkami, a že s nimi souhlasíte. Před odesláním přihlášky máte možnost zjistit a měnit údaje zadávané do formuláře, neboť veškerá data, zadaná do objednávky, lze zkontrolovat a změnit až do okamžiku odeslání přihlášky. Prosíme, abyste vyplnění přihlášky věnovali zvýšenou pozornost a zadaná data před odesláním pečlivě zkontrolovali.

4. Informace o tom, jak zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se s nimi seznámil(a). Seznamte se prosím dále s dokumentem Souhlas se zpracováním osobních údajů . Tento dokument si můžete stáhnout ZDE, vytisknout, vyplnit, podepsat a vzít sebou ke zkoušce. Pokud jej sebou nepřinesete, nic se neděje, my jej budeme mít pro Vás připravený a podepíšete jej před zahájením zkoušky. 

5. Daňový doklad vystavujeme automaticky každému zájemci na adresu, kterou uvede jako místo trvalého bydliště. Dotaz v přihlášce ona to, zda si přejete daňový doklad, se týká fyzických podnikajícíh osob a právnických osob. V takovém případě prosíme o zaškrtnutí možnosti "ano" a vyplnění políčka "Adresa pro daňový doklad". Zde prosím uveďte IČ, případně DIČ.

6. Úspěšné odeslání přihlášky Vám potvrdí automat a její registraci Vám potvrdíme nejpozději do 24 hodin.

Mám zájem o
Osobní informace
Kontaktní údaje
Faktura - firemní údaje