0 Kč

PROČ ANTIOXIDANTY

Antioxidanty nejsou pro širokou veřejnost pojem neznámý, avšak většina lidí za tímto pojmem vidí, na základě masivní reklamy, pouze doplňky stravy, prodávané v lékárnách, nebo dnes již také v supermarketech, či dokonce na čerpacích stanicích. Méně známé jsou volné radikály a ještě méně pak vztah volných radikálů a antioxidantů. Cílem tohoto webináře je přístupnou a srozumitelnou formou vysvětlit co to jsou volné radikály, kdy a jak vznikají, co to jsou antioxidanty a samozřejmě i to, jak antioxidanty působí na volné radikály. V přednášce se dozvíte také to, které potraviny jsou přirozenými zdroji antioxidantů.

Co se na webináři dozvíte:

šipkaCo to jsou volné radikály a jak vznikají

šipkaJak volné radikály poškozují naše zdraví

šipkaCo to jsou antioxidanty a jejich působění na volné radikály

šipkaPřirozené zdroje antioxidantů

šipkaZdravotní benefity dostatečného příjmu antioxidantů

Uvedenou tématikou Vás provádí vedoucí lektor našeho Institutu, Ing. et Ing. Vladimír Klescht .

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ........ v ........ hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)