0 Kč

Reference Mgr. Lenka Šaurová

"Jmenuji se Lenka Šaurová a mým snem vždy bylo pomáhat klientům na cestě za zdravým životním stylem a spokojeným životem, a to jak z hlediska fyzického, tak psychického zdraví. Vystudovala jsem proto psychologii, což mi pomáhá dokázat se vcítit do skutečných pocitů a potřeb klientů a pomáhat jim dosahovat duševní pohody. Již za dobu studia na vysoké škole jsem se aktivně zajímala také o výživu a pohyb. Od účasti v kurzu jsem si slibovala, že své znalosti obohatím, dám jim ucelenou formu a doplním si tak vzdělání i v této oblasti, abych svým budoucím klientům mohla nabídnout komplexní odborný přístup.

První kurz Poradce pro výživu, který organizoval Institutem zdravého života Welko, v Hradci Králové, jsem absolvovala v roce 2016 a zcela naplnil má očekávání. Byl výborně organizačně zajištěn, všichni lektoři byli milí, vstřícní a dokázali flexibilně přizpůsobovat náplň jednotlivých tematických okruhů podle toho, co nás účastníky zajímalo. To jsem vnímala jako velké pozitivum, protože mnoho informací jsem již znala a některé hodiny tak pro mě byly spíše opakováním. Díky prostoru pro naše zvídavé dotazy nad rámec základní teorie, jsem si však přeci jen odnesla i mnoho nových zajímavých poznatků. Lektoři se s námi zapojovali do hovoru i během přestávek, což mi bylo také velice sympatické, protože jsem měla možnost dozvědět se mnoho neocenitelných rad a tipů, jak to chodí v praxi. Určitě nemůžu opomenout zmínit, že díky kurzu jsem poznala partu skvělých lidí, s nimiž jsem v kontaktu dodnes a nebojím se říct, že jsme se stali přáteli. Pokud zvažujete účast na kurzu poradce pro výživu, rozhodně doporučuji ten od Welka, jehož tým je profesionální, zároveň milý a přátelský a naučí Vás opravdu praktické, kvalitní a podložené informace, které budete moci dále využít. Já jsem s ním byla naprosto spokojena.

V současné době své znalosti z kurzu využívám při občasné práci s klienty. Sestavuji individuální stravovací plány dle potřeb a cílů klientů, pracuji s nimi na motivaci a poskytuji psychologické poradenství a podporu v průběhu jejich cesty za změnou ke spokojenému tělu i duši."

Na svých webových stránkách zatím pracuji. Jsem však aktivní na facebooku, kde mám svou vlastní stránku: www.facebook.com/integrafitslenkou . Budu moc ráda, když ji navštívíte a případně se stanete jejími fanoušky. I tam se dozvíte o spuštění mých webovek, až k tomu dojde. V případě zájmu kontaktovat mne mimo facebook  a dozvědět se více o mně, o kurzu či o možnostech případné spolupráce, mi neváhejte napsat na email: Lsaur@seznam.cz.

Lenka Šaurová

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)