OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

JAK SESTAVIT JÍDELNÍČEK

Nic se nedá pořádně dělat bez elementární znalosti dané věci a tak i k sestavení racionálního a vyváženého jídelníčku je třeba znát něco o živinách, o tom, jak je tělo zpracovává, jak z nich získáváme energii a jak ovlivňují naše zdraví. Cílem webináře je, ukázat posluchačům základní zásady při sestavování takového vyváženého, racionálního jídelníčku.

Na webináři společně probereme:

šipkaZákladní živiny 

šipkaTrávení a metabolismus

šipkaZákladní zásady racionální výživy

šipkaDenní energetická potřeba

šipkaZásady sestavení správného jídelníčku

Uvedenou tématikou Vás provede lektorka našeho Institutu, výživová specialistka Iva Dvorská, DiS. 

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Doba trvání webináře: 2,5 hodiny

Cena webináře: 500, - Kč

Termín konání webináře:  v  hod.

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají  v  hod. nebo po naplnění kapacity.

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši. Pakliže Vám termín konání webináře nevyhovuje, nezoufejte - přednášku je možné již zakupit v našem e-shopu https://www.welko.cz/eshop/. 

     Tlačítko koupit vstupenku