OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

STRAVA A IMUNITNÍ SYSTÉM

Imunitní systém je jedním z rozhodujících orgánů našeho těla, chrání všechny ostatní orgány před útoky bakterií, virů a dalších nežádoucích mikroorganismů. O její kondici a tím i správnou činnost je třeba průběžné pečovat všemi dostupnými způsoby - hovoříme o prevenci. Jednou z forem této prevence je správný stravovací režim, který nám zajistí, že do těla dostaneme všechny živiny v požadovaném množství a také v požadovaném poměru. Cílem tohoto webináře je přístupnou a srozumitelnou formou vysvětlit posluchačům skutečnost, na kterou se až trestuhodně často zapomíná, tj. že výživa není o hubnutí, nýbrž, že výživa je především o zdraví. Ano, správná výživa je důležitá část primární prevence zdraví, kterou máme v rukou všichni a do 24 hodin denně, 365 dní v roce. 

Na webináři se dozvíte dozvíte:

šipkaCo to je ak čemu slouží imunitní systém

šipkaŽe imunitní systém je vrozený a budovaný

šipkaO faktorech ovlivňujících kondici a činnost imunitního systému

šipkaJak správným stravovacím režimem udržovat silný imunitní systém

šipkaO tom, jak správně a účinně suplementovat na podporu imunitního systému

Webinářem Vás provede ředitelka centra informací a prevence Masarykova onkologického ústavu a lektorka našeho institutu  Ing. Iva Hrnčiříková, PhD.

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: 24.11.2021 v 18:00 hod.

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají 24.11.2021 v 16:00 hod. nebo po naplnění kapacity.

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

     Tlačítko koupit vstupenku