0 Kč

IMUNITA NA TALÍŘI

Imunitní systém je jedním z rozhodujících orgánů našeho těla, chrání všechny ostatní orgány před útoky bakterií, virů a dalších nežádoucích mikroorganismů. O její kondici a tím i správnou činnost je třeba průběžné pečovat všemi dostupnými způsoby - hovoříme o prevenci. Jednou z forem této prevence je správný stravovací režim, který nám zajistí, že do těla dostaneme všechny živiny v požadovaném množství a také v požadovaném poměru. Cílem tohoto webináře je přístupnou a srozumitelnou formou vysvětlit posluchačům skutečnost, na kterou se až trestuhodně často zapomíná, tj. že výživa není o hubnutí, nýbrž, že výživa je především o zdraví. Ano, správná výživa je důležitá část primární prevence zdraví, kterou máme v rukou všichni a do 24 hodin denně, 365 dní v roce. 

Na webináři se dozvíte:

šipkaCo to je ak čemu slouží imunitní systém

šipkaŽe imunitní systém je vrozený a budovaný

šipkaO faktorech ovlivňujících kondici a činnost imunitního systému

šipkaJak správným stravovacím režimem udržovat silný imunitní systém

šipkaO tom, jak správně a účinně suplementovat na podporu imunitního systému

Webinářem Vás provede ředitelka centra informací a prevence Masarykova onkologického ústavu a lektorka našeho institutu  Ing. Iva Hrnčiříková, PhD.

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 490, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají .......... v .......... hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)