0 Kč

Reference Mgr. Tereza Škobránková

"Do kurzu „Poradce pro výživu“ jsem se přihlásila proto, abych se dozvěděla obecné zákonitosti, ale i konkrétní informace z oblasti zdravého životního stylu. Tato problematika však nezajímá pouze mě. V mém zaměstnání vznikla ze strany klientů poptávka po výživovém poradci. Pracuji jako ergoterapeutka v ParaCENTRU Fenix v Brně a věnuji se osobám se získaným poškozením míchy. Naše motto je „Zpět do života“ = snažíme se vrátit lidi zpět do aktivního života a být jim celoživotním partnerem. Hlavním cílem je, aby každý klient mohl vést v rámci svých možností plnohodnotný život. I to byl důvod, proč tento kurz absolvovat. Chtěla jsem našim klientům pomoci najít tu správnou cestu ke zdravému životnímu stylu – k jejich vytouženému cíli.

Kurz zcela naplnil má očekávání, získala jsem ucelený přehled nejen o výživě samotné, ale také o vlivu psychiky na výživu, intoxikaci / detoxikaci organismu či o alternativních výživových směrech. Dokonce jsem se dozvěděla i spoustu věcí navíc a musím přiznat, že některé mne opravdu překvapily. Všichni lektoři, kteří se nám ve výuce věnovali, byli profesionální, přátelští, vstřícní, předávali nám své znalosti i bohaté zkušenosti a k tomu všemu dokázali vytvořit příjemnou atmosféru. Tento kurz byl pro mne velice přínosný a určitě ho doporučuji všem, kteří se o toto téma zajímají a touží po kvalitní výuce.

Nabyté vědomosti nyní uplatňuji zejména ve svém zaměstnání, kde se snažím filozofii správného životního stylu přiblížit právě našim klientům a jejich rodinným příslušníkům. Seznamuji je se zásadami správného stravování a učím je vnímat důležitost zdravé výživy spolu se zařazením vhodných pohybových aktivit. Jsem opravdu vděčná i za to, že mohu být s Institutem zdravého života Welko neustále v kontaktu, že mi poskytuje své zázemí a v případě potřeby se na ně mohu bez problémů kdykoliv obrátit."

 Tereze Škrobánková

Mgr. Tereza Škobránková
ergoterapeut 

ParaCENTRUM Fenix 
Netroufalky 3, 625 00 Brno 
www.pcfenix.cz

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)