OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

VŠE O DOPLŇCÍCH STRAVY

Nenajdete dnes asi člověka, který by neužíval nějaký doplňek stravy. Důvody pro to má každý jiné, ve většině případů je to však vlivem neuvěřitelně silné a promyšlené mediální masáže, financované farmaceutickými společnostmi, jako hlavními producenty doplňků stravy, chcete li potravinových doplňků, nebo též suplementů. Mnozí z nás bohužel málo přemýšlí nad tím, proč vůbec suplementy užívají - však jim to přece poradil kamarád, kamarádka, trenér v posilovně, psali o tom na Facebooku a pod. Tudy cesta opravdu nevede. Všechny živiny bychom primárně měli získavat z přirozených zdrojů, t.j. z potravin a jídel z nich připravených. Jsou pochopitelně situace, kdy tomuto dostát nelze a suplementace je zcela na místě. 

Na webináři budeme mluvit o:

šipkaKategorizaci doplňků stravy

šipkaHodnocení kvality doplňků stravy a o tom, jak vybrat ty správné

šipkaTom, kdy a proč je užívat

šipkaKladech a záporech uživání doplňků stravy

Webinářem Vás provede lektorka našeho Institutu, trenérka a nutriční terapeutka,  Ing. Jana Daňková, DiS. 

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: zatím není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají .... v ..... hod. nebo po naplnění kapacity.

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

     Tlačítko koupit vstupenku