0 Kč

POTŘEBUJEME DOPLŇKY STRAVY?

Nenajdete dnes asi člověka, který by neužíval nějaký doplňek stravy. Důvody pro to má každý jiné, ve většině případů je to však vlivem neuvěřitelně silné a promyšlené mediální masáže, financované farmaceutickými společnostmi, jako hlavními producenty doplňků stravy, chcete li potravinových doplňků, nebo též suplementů. Mnozí z nás bohužel málo přemýšlí nad tím, proč vůbec suplementy užívají - však jim to přece poradil kamarád, kamarádka, trenér v posilovně, psali o tom na Facebooku a pod. Tudy cesta opravdu nevede. Všechny živiny bychom primárně měli získavat z přirozených zdrojů, t.j. z potravin a jídel z nich připravených. Jsou pochopitelně situace, kdy tomuto dostát nelze a suplementace je zcela na místě. 

Na webináři budeme mluvit o:

šipkakategorizaci doplňků stravy

šipkahodnocení kvality doplňků stravy a o tom, jak vybrat ty správné

šipkatom, kdy a proč je užívat

šipkakladech a záporech uživání doplňků stravy

Webinářem Vás provede naše výživová poradkyně, magistra farmacie Mgr. Lenka Musilová (www.apatykaathena.cz)

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 490, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ........v ..... hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)