OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH
vlajka czvlajka sk

VÝŽIVA JEKO PREVENCE PROTI CIVILIZAČNÍM ONEMOCNĚNÍM

Civilizační onemocnění jsou podle definice Světové zdravotní organizace (WHO) nemoci, které přímo souvisejí s moderním způsobem života v dnešní společnosti, zvláště se znečištěným prostředím v průmyslových oblastech, dále pak se špatnou životosprávou a nezdravým životním stylem. Jsou to tedy nemoci nevirového a nebakteriálního původu, tj. nemoci, na které je krátký a i náš imunitní systém a hlavně nemoci, kterým lze velmi účinně předcházet. Jedinec sám životní prostředí příliš neovlivnivní, ale může se těmto nemocem účinně bránit svým správným životním stylem a vlastní životosprávou. Tento závěr potvrzuje velké množství studií, prováděných v posledních letech, mnoha renomovanými institucemi u nás doma i v zahraničí. 

Každý by měl převzít odpovědnost za své zdraví do svých rukou a nechce to moc - chce pouze vědět a chtít. Informace k tomu, pochopit, že tomu tak je třeba, skutečně tak je, vám rádi poskytneme na tomto webináři, chtít už budete muset sami. A víte co říkáte?

„Buď chceš, nebo nechceš, všechno ostatní jsou výmluvy“

Kam se zařadíte Vy? Mezi ty, co chtějí, nebo mezi ty co nechtějí, nebo snad mezi ty, kdo si budou hledat hrmadu výmluv proč a jak to u nich nejde? My Vám přejeme a držíme palce, abyste byli mezi těmi, kdo chtějí!

Na webináři se dozvíte o:

šipkaHlavních příčinách civilizačních onemocnění

šipkaMetabolickém syndromu jako ukazateli ohrožení některými civilizačními nemocemi

šipkaJak předcházet jednotlivým vzniku metabolického syndromu a jeho jednotlivých ukazatelů

šipkaChronických zánětech jako o další příčině vzniku civilizačních onemocnění

šipkaHlavních zásady prevence vzniku civilizačních onemocnění

Uvedenou tématikou Vás provede vedoucí lektor našeho Institutu, Ing. et Ing. Vladimír Klescht.

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 300, - Kč

Termín konání webináře: v této chvíli termín není stanovený

Kapacita je 100 osob. 

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

     Tlačítko koupit vstupenku