0 Kč

MÝTY A PRAVDY VE VÝŽIVĚ

Díky masivnímu rozšíření sociálních sítí je dnes kdekdo "odborník" na výživu a svá "moudra" na těchto sítích ventiluje. Takové "moudra" vnáší mezi neinformovanou a důvěřivou veřejnost velké množství různých mýtů jednak o výživě a jednak o jednotlivých potravinách. Těchto mýtů je neuvěřitelné množství a mnoho z nich je pro naše zdraví zdraví přímo škodlivých. S něčastějšími a nejrozšířenějšími mýty vás seznámíme v tomto webináři, ale nebudeme vám v žádném případě vnucovat náš pohled na věc. Ukážeme vám pouze, jaká je skutečnost, podložená vědeckými pracemi a prostými, doložitelnými fakty. Názor si jistě uděláte sami

Na webináři se budeme věnovat mýtům o:     

šipkamléce

šipkamásle a margarínech

šipkacholesterolu

šipkavejcích

šipkasuperpotravinách

šipkapřekyselení organismu

šipkahubnutí

Uvedenou tématikou Vás provede vedoucí lektor našeho Institutu, Ing. et Ing. Vladimír Klescht.

Jak webinář probíhá:

Webinář je realizovaný v aplikaci Zoom. Vstup je nejdříve 10 minut před zahájením přes odkaz, který obdržíte v potvrzovacím mailu o provedení platby. Po přihlášení se dostanete do "čekárny" a vedoucí semináře Vás postupně, v pořadí, v jakém budou posluchači přicházet, pustí dál do místnosti. Po zahájení Vás lektor krátce seznámit s aplikací Zoom a s funkcemi, které budete moct v průběhu webináře využít - například zapojení se do diskuse, nebo online chatování.

Účastníkům webináře, zasíláme po jeho ukončení, na přání, Osvědčení o účasti, obsahující téma webináře, jméno a příjemní a datum konání.

Doba trvání webináře: 1,5 hodiny

Cena webináře: 490, - Kč

Termín konání webináře: není stanovený

Kapacita je 100 osob. Registrace se uzavírají ......... v .........hod. nebo po naplnění kapacity.

Pro členy Aliance výživových poradců ČR je webinář hodnocený 2 (dvěma) kredity!

Upozornění: Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte, že při počtu méně než 5 přihlášených zájemců, si vyhrazujeme právo webinář zrušit a přihlášeným vstupné vrátit v plné výši.

Rezervujte si svoje místo

V případě, že se Vám tento termín nehodí, pošlete nám prosím svoji mailovou adresu a my Vás o dalším termínu rádi budeme informovat

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)