0 Kč

Zinznino_test_glykemie

Vážený návštěvníku, milá návštěvnice našich webových stránek,  

Pokud Vám slovo prevence zdraví není cizí a snažíte se svoje zdraví neustále udržovat a upevňovat, je znalost hladiny glykemie v krvi jedním ze záladních kamnů této prevence.  My Vám nyní představíme nový úžasný produkt, kterým je test krevního cukru HbA1c (glykemie). Společně s ním si můžete udělat test hodnocení Vašeho životního stylu. 

Je to víc než jen test

Dnes má cukrovku druhého typu téměř 422 milionů lidí a WHO ji nyní hodnotí jako pandemii. Počty rostou a stále se jedná o onemocnění, kterému lze zcela předejít. 38 % populace USA má diagnostikovaný prediabetes, což je reverzibilní stav.   

Dlouhodobý test hladiny cukru v krvi je největším ukazatelem toho, kam se váš život ubírá.  

Chceme vám pomoci vyhodnotit svůj životní styl silou relevantního testu a vést vás k lepšímu zdraví. Test HbA1c určí vaši dlouhodobou hladinu cukru v krvi v kontextu vaší stravy a celkových návyků a nasměruje vás k budoucnosti plné pohody. Součástí testu je rovněž posouzení životního stylu s personalizovanými doporučeními ohledně stravy, fyzických aktivit a cvičení.  

Podívejte se na úvodní video

Proč máme dotazník o životním stylu? 

V testu krevního cukru můžete mít dobré výsledky; pravdou je, že to tak má většina z nás. Naše zdraví ale není konstantní stav. Chcete-li se dozvědět celou pravdu, musíte také vyplnit dotazník životního stylu. 
Udělejte si test, vyplňte dotazník a poté získáte celkové zdravotní skóre. Toto zdravotní skóre vám poskytne podrobné a osobní informace, zda je vše v pořádku nebo zda potřebujete přibrzdit, vyhodnoťte sami sebe a začněte činit proaktivní rozhodnutí ohledně svého životního stylu, abyste změnili výsledek svého zdraví.  

Více se dozvíte v často kladených otázkách

Zinznino_test_glykemie1

Chci si test objednat

­

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)