vlajka czvlajka sk

Lektorský tým sportovních kurzů

Bc. Lenka Bořutová (Lukašíková)

Bc. Lenka Bořutová

Lenka je absolventkou (2005) Univerzity Hradec Králové se specializací Sportovní management.  Od malička ji rodiče vedli ke sportu, závodně plavala, dělala bojové sporty a nakonec zakotvila ve fitness. Licenci na instruktora fitness získala u PaedDr. Petra Tlapáka, CSc v Pražském Institutu Tonus. Od roku 2004 (s krátkými přestávkami) pracuje jako osobní trenérka. V letech 2005 až 2007 závodila v kategorii body fitness a fitness. Může se pochlubit například 1. místem v kategorii Fitness na mistrovství Moravy v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Bystřice nad Pernštejnem - ČR) a 2. místem v kategorii Fitness na Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Čelákovice - ČR) vše v roce 2007. Její práce trenéra ji naplňuje a je přesvědčená o tom, že každý může dosáhnout svých cílů, když se o to pokusí a bude makat. Jako rozšíření své profese získala v roce 2011 licenci Poradce pro výživu v Nutris.  Praxi výživového poradce provozuje zároveň s trenérstvím a je to podle ní dokonalá kombinace, která umožňuje pomoci klientovi na všech frontách. S klienty pracuje striktně individuálně a tréninkovou jednotku i výživové poradenství vždy plně přizpůsobuje jejich požadavkům, zdravotnímu stavu a fyzickým možnostem. Ráda pracuje s různými pomůckami od vlastní váhy přes overball až k TRX.

Je matkou dvou dětí (2009 a 2014) a i přes nedostatek času se stále snaží dovzdělávat a rozšiřovat své znalosti ve fitness i výživě. 

Kontakt: www.fitness-a-vyziva.cz

Jiří Wagner

Jiří Wagner

Jirka je nejenom úspěšným sportovcem, ale i zkušeným trenérem fitness. Na jeho sportovním kontě jsou takové tituly jako dvojnásobný mistr Moravy a Slezska v klasické kulturistice nad 180cm, dvojnásobný mistr ČR v klasické kulturistice nad 180cm, dvojnásobný účastník a finalista Mistrovství světa v klasické kulturistice nad 180cm, trojnásobný bronz z Mistrovství Evropy v klasické kulturistice nad 180cm a párů. V roce 2008 získal ocenění „Sportovec Moravskoslezského kraje roku 2008“. V oboru fitness má více jak 15 ti letou praxi a jeho filosofií je: “Neztrácet čas neustálým zkoušením a jít naplno do toho pod dozorem odborníka”. Je držitelem certifikátů Instruktor fitness a Instruktor TRX. Mimo to je zkušeným masérem se širokým rozsahem masážních technik. Provádí sportovní a rekondiční masáže, baňkování, reflexní terapii, cover masáže, Dornovu metodu a měkké mobilizační techniky. Aby jeho působení bylo co nejširší, je rovněž certifikovaným poradcem pro výživu. Jako osobní trenér, masér, instruktor skupinových cvičení a funkčního tréninku působil v renomovaných fitness centrech jako jsou World Class fitness, Top Fitness Deluxe, F-club, Arena fitness, ProActiv Fitness, Zone4you,  Active Fitness a Ladies Gym v Brně a Ostravě. V kurzech vám rád předá své hluboké znalosti a bohaté zkušenosti. Nepochybně se od něj dozvíte mnoho zajímavého a poučného. V současnosti provozuje vlastní SPortovní a vzdělávací centrum Body - Care, kde se budou taky odehrávat praktické lekce kurzu. Víc informací na www.body-care.cz 

Ing. et. Mgr. et Bc. Veronika Ubrová

Ing. et. Mgr. et Bc. Veronika Ubrová

Veronika vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Obchodní podnikání a také bakalářské studium na Sportovní fakultě obor Management sportu. Podniká jako soukromá lektorka cizích jazyků (angličtina, němčina, španělština, francouzština) a v současné době aplikuje své znalosti nabyté vysokoškolským studiem přímo v praxi při práci manažerky Sportovního a vzdělávacího centra Body Care v Brně-Králově Poli. Pomáhá majiteli vybudovat moderní fitness centrum s komplexní nabídkou služeb pro klienty, jako je cvičení, masáže, fyzioterapie a výživa. V kurzu instruktora fitness bude mít na starosti hodiny týkající se práva, ekonomie, marketingu, managementu a komunikace. Mezi její koníčky patří sport v různých podobách: volejbal, běh, inline skating, posilovna, TRX, plavání, vysokohorská turistika, feraty, běžkování a snowboarding. Ráda se vzdělává a předává své znalosti svým studentům. Absolvovala kurz výživového poradce a v letošním roce získala certifikát instruktora TRX, které předcvičuje na skupinové lekci ve fitness centru Body Care.

Mgr. Aleš Řehoř

Mgr. Aleš Řehoř

Aleš se v oblasti výživy a sportovního tréninku pohybuje od útlého dětství. Již v mládí jej zaujala cyklistika a pilným tréninkem, který pomohl rozvinout přirozený talent, se propracoval až do české reprezentace v jejímž dresu působil několik let. Jako bývalý reprezentant v dráhové a silniční cyklistice dokázal teorii převézt v praxi a získal několik cenných kovů na domácí, ale také světové scéně. Zajímalo jej však nejenom praktické sportovní zápolení, ale rovněž aspekty kolem sportu, jako jsou výživa, regenerace, sportovní management, edukace a to jej přivedlo do poslucháren Masarykovy university v Brně, konkrétně na fakultu sportovních studií. Díky absolvování oborů Regenerace a výživy ve sportu a navazující Sportovní edukaci na Fakultě sportovních studií, dnes erudovaně předává nabyté zkušenosti formou přednášek a osobních tréninků. Mezi jeho specializace patří intervence v problematice Metabolického syndromu a kondiční příprava výkonnostních cyklistů.  I nadále se Aleš věnuje výkonnostním sportům a stále se vzdělává.

Iva Dvorská, DiS.

Iva Dvorská, DiS.

Iva vystudovala obor diplomovaný radiologický asistent a na této pozici působila několik let v Dětské nemocnici v Brně.  Již od mládí se zajímala o oblast zdravého životního stylu, zejména výživy, a když svoje znalosti v tomto oboru nemohla uplatnit ve zdravotnictví, rozhodla se pro samostatnou dráhu. Doplnila si vzdělání v této oblasti a v současnosti je Iva odbornou konzultantkou v oblasti výživy a zdravého životního stylu. má vlastní úspěšnou výživovou poradnu YVES Consulting. Je členkou Aliance výživových poradců ČR a poradkyní v celostátním projektu CEFF - Pestrá strava bez zbytečné chemie, který se zaměřuje především na zdravé stravování v základních školách, kantýnách i restauracích po celé republice. Působí i jako lektorka ve škole celostní a přírodní medicíny Kamaté. Je také ambassadorkou projektu nadace Jamie Oliviera, Food Revolution Day pro Českou republiku. V projektu Institutu zdravého života Welko, vede jihomoravský projektový tým projektu Zdraví v práci. Pro své klienty vytváří vysoce personalizované profesionální stravovací plány, které jsou vždy doplněny koučinkem také v oblasti psychiky, neboť ta tvoří významnou součást kýženého úspěchu.

V našich kurzech se s í setkáte zejména na lekcích věnovaných nutričním výpočtům a praktickému sestavování stravovacího plánu, kde Vám předá svoje bohaté zkušenosti z práce s klienty.

Ing. Jana Vaňková, DiS.

Ing. Jana Vaňková, DiS.

Jana vystudovala obor Chemie a technologie potravin v Brně na Mendelově univerzitě a poté si vzdělání rozšířila o studium oboru Diplomovaný nutriční terapeut. Během studia absolvovala praxi ve Fakultní nemocnici Bohunice, Dětské nemocnici a ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. Výživa a sport ji provází celý život. Dříve hrála vrcholově volejbal, dnes se věnuje vzpírání a crossfit. V současné době spolupracuje se sportovní diagnostikou Řehoř a OCA (Open Cycling Academy), kde zajišťuje výživovou a kondiční stránku. Jana se neustále snaží vzdělávat, zkoumá nové trendy v racionální výživě, ale i novinky ve sportovní výživě a nutričním timingu, aby mohla svým klientům co nejlépe poradit jak v rámci redukce hmotnosti, tak ve výživě s cílem zvyšování sportovního výkonu. V našich kurzech se s ní setkáte na přednáškách a dalších vzdělávacích akcích věnovaných výživě ve sportu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.