vlajka czvlajka sk

Lektorský tým sportovních kurzů

Bc. Lenka Bořutová (Lukašíková)

Lenka je absolventkou (2005) Univerzity Hradec Králové se specializací Sportovní management.  Od malička ji rodiče vedli ke sportu, závodně plavala, dělala bojové sporty a nakonec zakotvila ve fitness. Licenci na instruktora fitness získala u PaedDr. Petra Tlapáka, CSc v Pražském Institutu Tonus. Od roku 2004 (s krátkými přestávkami) pracuje jako osobní trenérka. V letech 2005 až 2007 závodila v kategorii body fitness a fitness. Může se pochlubit například 1. místem v kategorii Fitness na mistrovství Moravy v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Bystřice nad Pernštejnem - ČR) a 2. místem v kategorii Fitness na Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a fitness žen (Čelákovice - ČR) vše v roce 2007. Její práce trenéra ji naplňuje a je přesvědčená o tom, že každý může dosáhnout svých cílů, když se o to pokusí a bude makat. Jako rozšíření své profese získala v roce 2011 licenci Poradce pro výživu v Nutris.  Praxi výživového poradce provozuje zároveň s trenérstvím a je to podle ní dokonalá kombinace, která umožňuje pomoci klientovi na všech frontách. S klienty pracuje striktně individuálně a tréninkovou jednotku i výživové poradenství vždy plně přizpůsobuje jejich požadavkům, zdravotnímu stavu a fyzickým možnostem. Ráda pracuje s různými pomůckami od vlastní váhy přes overball až k TRX.

Je matkou dvou dětí (2009 a 2014) a i přes nedostatek času se stále snaží dovzdělávat a rozšiřovat své znalosti ve fitness i výživě. 

Kontakt: www.fitness-a-vyziva.cz

Jiří Wagner

Jirka je nejenom úspěšným sportovcem, ale i zkušeným trenérem fitness. Na jeho sportovním kontě jsou takové tituly jako dvojnásobný mistr Moravy a Slezska v klasické kulturistice nad 180cm, dvojnásobný mistr ČR v klasické kulturistice nad 180cm, dvojnásobný účastník a finalista Mistrovství světa v klasické kulturistice nad 180cm, trojnásobný bronz z Mistrovství Evropy v klasické kulturistice nad 180cm a párů. V roce 2008 získal ocenění „Sportovec Moravskoslezského kraje roku 2008“. V oboru fitness má více jak 15 ti letou praxi a jeho filosofií je: “Neztrácet čas neustálým zkoušením a jít naplno do toho pod dozorem odborníka”. Je držitelem certifikátů Instruktor fitness a Instruktor TRX. Mimo to je zkušeným masérem se širokým rozsahem masážních technik. Provádí sportovní a rekondiční masáže, baňkování, reflexní terapii, cover masáže, Dornovu metodu a měkké mobilizační techniky. Aby jeho působení bylo co nejširší, je rovněž certifikovaným poradcem pro výživu. Jako osobní trenér, masér, instruktor skupinových cvičení a funkčního tréninku působil v renomovaných fitness centrech jako jsou World Class fitness, Top Fitness Deluxe, F-club, Arena fitness, ProActiv Fitness, Zone4you,  Active Fitness a Ladies Gym v Brně a Ostravě. V kurzech vám rád předá své hluboké znalosti a bohaté zkušenosti. Nepochybně se od něj dozvíte mnoho zajímavého a poučného. V současnosti provozuje vlastní SPortovní a vzdělávací centrum Body - Care, kde se budou taky odehrávat praktické lekce kurzu. Víc informací na www.body-care.cz 

Ing. et. Mgr. et Bc. Veronika Ubrová

Veronika vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Obchodní podnikání a také bakalářské studium na Sportovní fakultě obor Management sportu. Podniká jako soukromá lektorka cizích jazyků (angličtina, němčina, španělština, francouzština) a v současné době aplikuje své znalosti nabyté vysokoškolským studiem přímo v praxi při práci manažerky Sportovního a vzdělávacího centra Body Care v Brně-Králově Poli. Pomáhá majiteli vybudovat moderní fitness centrum s komplexní nabídkou služeb pro klienty, jako je cvičení, masáže, fyzioterapie a výživa. V kurzu instruktora fitness bude mít na starosti hodiny týkající se práva, ekonomie, marketingu, managementu a komunikace. Mezi její koníčky patří sport v různých podobách: volejbal, běh, inline skating, posilovna, TRX, plavání, vysokohorská turistika, feraty, běžkování a snowboarding. Ráda se vzdělává a předává své znalosti svým studentům. Absolvovala kurz výživového poradce a v letošním roce získala certifikát instruktora TRX, které předcvičuje na skupinové lekci ve fitness centru Body Care.

Mgr. Aleš Řehoř

Aleš se v oblasti výživy a sportovního tréninku pohybuje od útlého dětství. Již v mládí jej zaujala cyklistika a pilným tréninkem, který pomohl rozvinout přirozený talent, se propracoval až do české reprezentace v jejímž dresu působil několik let. Jako bývalý reprezentant v dráhové a silniční cyklistice dokázal teorii převézt v praxi a získal několik cenných kovů na domácí, ale také světové scéně. Zajímalo jej však nejenom praktické sportovní zápolení, ale rovněž aspekty kolem sportu, jako jsou výživa, regenerace, sportovní management, edukace a to jej přivedlo do poslucháren Masarykovy university v Brně, konkrétně na fakultu sportovních studií. Díky absolvování oborů Regenerace a výživy ve sportu a navazující Sportovní edukaci na Fakultě sportovních studií, dnes erudovaně předává nabyté zkušenosti formou přednášek a osobních tréninků. Mezi jeho specializace patří intervence v problematice Metabolického syndromu a kondiční příprava výkonnostních cyklistů.  I nadále se Aleš věnuje výkonnostním sportům a stále se vzdělává.

MUDr. Marcel Horký, PhD.

Marcel je absolventem Lékařské fakulty Masarykovy university v Brně, obor všeobecná medicína. Po jejím ukončení zůstal pracovat jako odborný asistent na téže fakultě, kde se zabýval zejména pedagogickou činností a přednášel jak domácím, tak zahraničním studentům. Posléze se zapojil i do vědecké práce fakulty v rámci výzkumných projektů základního výzkumu, zaměřeného na problematiku buněčného dělení a aktivní buněčné smrti. Výsledky tohoto výzkumu jsou dodnes využívány ve zkoumání nádorových onemocnění a vývoji léků k jejich léčení. V průběhu své praxe na LF se v rámci tohoto výzkumu aktivně zúčastnil řady domácích i mezinárodních konferencí a rovněž zahraničních stáží. Aktivně publikoval a jeho publikační činnost jak v jazyce českém, tak v jazyce anglickém čítá několik desítek publikací a vědeckých článků. V současné době hostuje na Vídeňské univerzitě a také na universitě v Mnichově. Sám dodržuje zdravý životní styl s důrazem na kvalitní a vyváženou stravu a dostatek pohybu, který zaměřuje zejména na turistiku.

V našich kurzech Vás provede základy anatomie a fyziologie.

Iva Dvorská, DiS.

Iva vystudovala Vyšší zdravotnickou školu v Brně, obor Diplomovaný radiologický asistent. Po škole pracovala tři roky na zubní klinice. Po mateřské dovolené nastoupila na Klinice dětské radiologie ve Fakultní nemocnici Brno. Zde načerpala spoustu zkušeností a praxe v péči o děti i dospělé. I díky tomuto více než pětiletému období je Iva velmi empatická, klade důraz na slušnost a vzájemnou úctu. Výživě se věnuje od narození svých dvou dětí, kdy pochopila, že zdraví jejich i svoje má plně ve svých rukou. Proto je od malička vedla ke sportu a zdravému způsobu stravování. Díky svému zájmu o výživu absolvovala rekvalifikační kurz a získala certifikát Poradce pro výživu. Vydala se na soukromou dráhu a otevřela si vlastní poradnu. Je členkou Aliance výživových poradců ČR. Preferuje zcela individuální přístup, kromě fyzické kondice klade velký důraz také na psychiku. Mezi její oblíbené činnosti patří četba, sebevzdělávání, tarot, cestování, italština, ze sportu zejména brusle, kolo a lyže. Pravidelnou aktivitou jsou tréninky TRX.
V našich kurzech přednáší Zásady první pomoci, jež byla vždy součástí její zdravotnické profese.

Motto: "Nikdy nezapomínejte na to, že jste jedineční. Jediné, co musíte udělat, je umožnit ostatním, aby to poznali."

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.