0 Kč

Letní soutěž

Countdown

Velká letní soutěž, ve které vyhrávají všichni

Soutěž probíhá od 1.7.2022 do 31.7.2022 a je dvoukolová. Předkládáme Vám její pravidla:

1. Kolo

Probíhá od 1.7.2022 do 15.7.2022 a soutěžící v něm

navrhují témata webinářů, která by si přáli, abychom zařadili do naší podzimní nabídky.

Jedná se samozřejmě o témata související se zdravím a jeho prevencí zdravým životním stylem, t.j. výživou, pohybem, psychohygienou, relaxací a regenerací a ochranou proti škodlivým návykům. Svoje návrhy píší soutěžící do komentářů k příspěvku na našem facebookovém profilu, aby o návrzích měli přehled i další návštěvníci. Ti, kdo mají zájem o získání bezplatného vstupu na webinář, napíší navíc do zpráv svoje jméno, svůj návrh a sůj email. Toto kolo bude vyhodnoceno 16.7.2022 a všichni, kteří pošlou relevantní návrh, budou odměněni volným vstupem na webinář "Mýty a pravdy ve výživě", jehož termín oznámíme v prvním zářijovém týdnu 2022.

2. Kolo

Probíhá od 16.7.2022 do 31.7.2022. V tomto kole nabídneme

vybraná nejzajímavější navrhovaná témata k veřejnému hlasování

tak, aby každý účastník dal svoje preferenční body třem vybraným z nich. I ve druhém kole získají všichni hlasující volný vstup na webinář, tentokrát s tématem "Potřebujeme doplňky stravy?", jehož termín oznámíme rovněž v prvním zářijovém týdnu 2022.

Ze všech hlasujících pak vylosujeme vítěze, který získá od nás akreditovaný kurz Výživový poradce v ceně 9.900,- Kč zdarma a další dva vylosovaní získají krátkodobý specializovaný kurz z naší nabídky, podle vlastního výběru.

CHCI SE ZÚČASTNIT soutěže